Питання із "секонд-хенду" вилучено із Податкового кодексу і перенесено до Митного


Питання із "секонд-хенду" вилучено із Податкового кодексу і перенесено до Митного

Питання "секонд-хендів" сьогодні знято з Податкового кодексу і перенесено для розгляду до Митного кодексу. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко на прес-конференції у Донецьку. Він пояснив, що це питання викликало дуже серйозну соціальну напруженість і більше характерне для розгляду його не в Податковому, а в новому Митному кодексі.

"Секонд- хенд - це важка ситуація. Тому що, з одного боку, є легка промисловість, яка практично знищена. Ситуацію потрібно змінити, але ми прийняли рішення - з огляду на те, що дуже багато людей займаються цим бізнесом (секонд-хендом), багато хто купує ці речі, досить дешеві, ми прийняли рішення - і з Податкового кодексу ця позиція зараз знята", - розповів Твгіпко.

При цьому він додав, що дану проблему "ми розглядатимемо під час Митного кодексу, проводячи консультації з виробниками, з легкою промисловістю із тими людьми, які займаються секонд-хендом".

"Ми відчули таку досить серйозну соціальну напруженість. І у Верховній Раді комісія прийняла таке рішення - питання зняти, вважаючи його не дуже характерним для Податкового кодексу, а Митний кодекс буде це враховувати", - ще раз повторив Тігіпко.

При цьому він висловив сподівання, що вже до кінця поточного року будуть прийняті зміни до митного законодавства.

Нагадаємо, раніше в проекті Податкового кодексу пропонувалося заборонити імпорт "секонд-хенду". Як пізніше повідомив голова профільного Комітету Верховної Ради з питань податкової і митної політики Віталій Хомутинник, "врегулювати діяльність продавців та імпортерів секонд-хенду доцільно було б окремим законопроектом відносно єдиного митного тарифу, оскільки це питання Податкового кодексу не торкається".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua