Азаров погрожує вигнати з роботи чиновників, які його не чують


Азаров погрожує вигнати з роботи чиновників, які його не чують

Прем`єр-міністр України Микола Азаров пригрозив чиновникам звільненнями за зриви закупівель продовольства в державний резерв.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні під час наради з адміністративно-господарським активом Вінницької області з проблемних питань в соціально-економічному розвитку регіону.

За словами Азарова, уряд ухвалив рішення про закладку великих обсягів сухого молочного порошку, м`яса, зерна, круп до держрезерву. "Зараз піде сезонне зниження виробництва молока, і нам не можна допустити, що б у нас знову підскочили ціни. Якщо наші чиновники у вас не купуватимуть, я їх просто вижену з роботи. Я два місяці тільки тим і займаюся, що вимагаю, що б вони купували, купували, купували", - сказав Азаров.

Він зазначив, що є кошти і необхідно створювати запаси. "Зараз розібралися з боргами, є гроші в країні і треба створювати запаси", - упевнений Азаров.

Прем`єр-міністр вважає, що держава має бути готовою до ажіотажних сплесків цін. "Чому не змогли відреагувати на ажіотажний сплеск цін, який був спровокований? Тому що нічим було реагувати. Чому у нас ціни підскочили? У держави мають бути можливості для реагування, і ми обов`язково зараз створимо запаси продовольства", - підкреслив прем`єр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua