Moody's покращило прогноз рейтингу B2" банка "Південний" до стабільного


Moody's покращило прогноз рейтингу B2" банка "Південний" до стабільного

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service поліпшило прогноз довгострокових рейтингів "B2" банку "Південний" (Одеса) в національній валюті до "стабільного" з "негативного".

Як зазначається у повідомленні агентства у вівторок, таке рішення пов'язане із здатністю банку генерувати достатній обсяг доходів, що дозволяє витримувати проблеми якості активів без значного негативного впливу на капіталізацію.

Як зазначає провідний аналітик агентства з банку Олена Редько, відношення капіталу до активів на кінець першого півріччя 2010 року з міжнародних стандартів звітності перевищувало 12%.

Вона додає, що погіршення якості активів виявилося не настільки серйозним, як передбачало Moody's. Зокрема, кредити із простроченням 90+ днів склали скромні, в порівнянні з іншими українськими банками, 4,5% кредитного портфеля за станом на 30 червня 2010 року.

Агентство також уточнює, що рейтинг фінансової стійкості банку "E+", рейтинг довгострокових зобов'язань в іноземній валюті "B3" і короткострокові рейтинги "Not-Prime" залишилися без змін, оскільки вже мають прогноз "стабільний".

За даними НБУ , банк "Південний" за розміром активів на 1 липня (10,47 млрд грн.) займав 20-е місце.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Південний
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua