Азаров: Докризових піків цін на житло не буде


Азаров: Докризових піків цін на житло не буде

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає за необхідне розробити заходи зі стимулювання населення до купівлі житла. Про це він сказав у Вінниці, виступаючи на нараді з актуальних питань розвитку регіону.

При цьому він висловив упевненість, що з часом попит на житло так чи інакше з'явиться.

"Економіка розвивається, отож, рано чи пізно, попит обов'язково з'явиться", - сказав Азаров.

Але, не дивлячись на це, ціни на житло, на його думку, на докризовий рівень найближчими роками не вийдуть.

"Так, ми не повернемося на ті піки, які спостерігалися в 2006-2007 роках, коли в Києві вартість доходила до 12-15 тисяч доларів за кв. м, і купували нарозхват. Я думаю, що ми в найближчі декілька років до таких цін не повернемося, це однозначно", - підкреслив Азаров.

Від детальніших прогнозів він утримався..

Нагадаємо, Міністерство регіонального розвитку і будівництва прогнозує ухвалення Верховною Радою законопроекту, що передбачає скорочення кількості дозвільних процедур в будівництві, до грудня.

За оцінками міністерства, після ухвалення законопроекту удасться зменшити період до початку будівництва з близько 400 до 60 днів.

Президент Віктор Янукович прогнозує, що до кінця 2010 року кількість дозвільних процедур при веденні бізнес-діяльності зменшиться на 92%.

Експерти прогнозують здешевлення собівартості будівництва житла на 10-30% після скорочення кількості дозвільних процедур у будівництві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua