ЄБРР готовий надати EUR50 на інвестування поновлюваної енергетики України


ЄБРР готовий надати EUR50 на інвестування поновлюваної енергетики України

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) готовий виділити EUR50 млн приватним компаніям на інвестування поновлюваної енергетики в Україні, повідомив директор проектів ЄБРР в Україні Андре Куусвек.

"Наше завдання за 2,5 роки використати ці гроші", - сказав він під час презентації програми фінансування альтернативної енергетики в Україні.

Він також зазначив, що в рамках програми передбачається додатково виділити EUR20 млн, які будуть надані міжнародною організацією "Фонд чистих технологій".

А.Куусвек уточнив, що кредити надаватимуться на реалізацію проектів вартістю EUR1-15 млн, при цьому доля фінансування банку може скласти до 70%.

За його словами, залежно від параметрів проекту ЄБРР надаватиме кошти на термін від 5 до 10 років.

Пріоритетними для банку будуть компанії, які вже мають досвід роботи на ринку поновлюваної енергетики України, уточнив А.Куусвек.

При цьому в разі успішної реалізації програми банк готовий її продовжити, надавши додаткове фінансування, додав він.

Крім позик, програма також підтримає розвиток проектів, надаючи безкоштовно технічну допомогу, яка буде профінансована Глобальним екологічним фондом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua