Мінфін презентував віртуальний університет


Мінфін презентував віртуальний університет

Міністерство фінансів України презентувало створення віртуального університету Мінфіну, передає кореспондент РБК-Україна.

"Сьогодні Міністерство фінансів представить новий інструмент вдосконалення практики управління державними фінансами. Це віртуальний університет Мінфіну", - сказав міністр фінансів України Федір Ярошенко.

Віртуальний університет є об'єднанням учбових ресурсів підвідомчих Мінфіну вищих учбових закладів на основі сучасних Інтернет технологій. До роботи віртуального університету Мінфін залучатиме, зокрема, науково-педагогічні кадри Українського державного університету фінансів і міжнародної торгівлі. Віднині на сайті Мінфіну всі бажаючі, не відволікаючись від виконання службових обов'язків, зможуть отримати нові знання. В разі відсутності доступу до мережі Інтернет система дистанційного навчання може бути налаштована на будь-який комп'ютер за допомогою CD дисків, які будуть поширені для слухачів віртуального університету. Оцінюванням знань за результатами навчання і сертифікацією займатиметься Центр незалежного тестування, який не має відношення до тестування і сертифікації компетентності Мінфіну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua