Путін підпише у Києві 10 угод


Путін підпише у Києві 10 угод

Україна і Росія планують підписати 10 документів під час 7 засідання україно-російського міжурядового комітету з питань економічного співробітництва, який відбудеться у Києві 27 жовтня.

Про це журналістам повідомив посол Росії в Україні Михайло Зурабов.

"Ми прогнозуємо, що під час візиту Володимира Володимировича Путіна під час проведення 7 засідання комітету з питань економічного співробітництва буде підписано 5 міждержавних угод і 5 угод комерційного характеру", - повідомив посол.

Він зазначив, що на даний момент між міністерствами закордонних справ України і Росії ведеться робота із уточнення деталей угод.

Зурабов підкреслив, що окрема увага буде приділена співпраці в енергетичній сфері, зокрема, сторони торкнуться відносин в газовій сфері.

За словами посла, передбачається, що під час свого візиту до України прем'єр-міністр Росії Володимир Путін також відвідає кадетський бал, який відбудеться 27 жовтня в Українському домі в Києві.

Нагадаємо, раніше перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв повідомив, що Україна і Росія обговорять зміни формули розрахунку ціни російського природного газу на засіданні міжурядового україно-російського комітету з економічного співробітництва, який відбудеться 27 жовтня в Києві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua