Китайським банкам дозволять купувати активи за кордоном


Китайським банкам дозволять купувати активи за кордоном
Китайським фінустановам дозволять знову купувати активи за кордоном. Уряд Піднебесної закликав четвірку найбільших банків країни починати активну експансію в розвинені країни. За словами аналітиків, китайські чиновники обрали слушний час. "Думаю, уряд Китаю обрав хороший час. Зараз європейська і американська фінансова системи сильно ослаблені кризою. Тому за їх рахунок банки Піднебесної можуть значно поліпшити власну глобальну конкурентоздатність", - говорить Ален Мерс, аналітик.

Заборону на купівлю активів за кордоном Пекін ввів в 2007 році. Після того, як декілька китайських банків провели низку провальних операцій перед початком кредитної кризи в США і Європі. Зараз для великої фінансової четвірки Китаю, заборону відмінять. Адже ці фінустанови впоралися з кризою і її наслідками набагато краще своїх іноземних конкурентів, констатують фахівці.

"Уряд Китаю володіє контрольним пакетом акцій в кожному з цих чотирьох банків. Ці фінустанови відносять до ряду найпотужніших в світі за обсягами ринкового капіталу і прибутків. Велика четвірка, як їх ще називають, впоралася з фінансовою кризою дуже швидко. Головне, за рахунок швидких темпів зростання економіки Китаю ", - говорить Алан Мерс, аналітик.

В уряді Піднебесної вважають: починати експансію великої четвірки слід сконцентрувати на Південно-Східній Азії, Близькому Сході, Південній Америці та Африці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua