Східно-Промисловий банк прийнятий у платіжну систему УкрКарт — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Східно-Промисловий банк прийнятий у платіжну систему УкрКарт

53
Східно-Промисловий банк (м.Луганськ) прийнятий у платіжну систему УкрКарт.
За словами Голови Правління банку, Скрипник Наталії Олексіївни, найближчим часом банк планує випустити близько 2000 тисяч карток УкрКарт-Стандарт для реалізації зарплатних проектів на промислових підприємствах міста.
ДОВІДКА.
АТ «УкрКарт» - платіжна організація, що розвиває міжбанківську платіжну систему УкрКарт на українському ринку. В даний час учасниками цієї платіжної системи є 25 українських банків. Еквайрингова мережа платіжної системи нараховує близько 100 банкоматів, розташованих практично у всіх регіонах України, емітовано більш 80 тис. платіжних карток.
«Східно-промисловий банк» є регіональним банком і працює на фінансовому ринку з 1995 року. Основні пріоритети – ділові успіхи і процвітання його клієнтів - підприємств важкої, легкої, харчової промисловості, транспорту і сільського господарства, а також фізичних осіб. Регулятивний капітал у розмірі 3,2 млн. ЄВРО відповідає вимогам НБУ і має постійну тенденцію росту.
Фінансовий результат на 01.12.2002 року склав 1,7 млн.грн. Ефективність роботи банку підтверджується високим рівнем прибутковості активів – 6,2% при середнім значенні по банках України 1%.
Основна стратегічна мета Східно-промислового банку - вихід на якісно новий рівень обслуговування клієнтів і зміцнення позицій у регіоні як конкурентноздатного і сучасного банку.
За матеріалами:
УкрКарт
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас