Євросоюз ще 10 років не пустить до себе Україну


Євросоюз ще 10 років не пустить до себе Україну

Розширення Євросоюзу за рахунок прийняття до нього нових країн у найближчі 10 років не буде.

Про це говориться в спеціальному листі, складеному міністрами закордонних справ Швеції Карлом Більдтом і Польщі Радославом Сікорським.

Документ направлено на ім'я верховного представника ЄС з іноземних справ і політики безпеки Кетрін Ештон.

Факт наявності подібного документа щодо стратегії подальшого розвитку ЄС із погляду його можливого розширення підтвердив офіційний представник Євросоюзу.

"Лист із викладом концепції взаємин з найближчими країнами-сусідами ЄС, розроблено головами МЗС Швеції і Польщі, існує", - визнав він.

У документі відзначається, що на сьогодні відсутні умови для прийняття до Євросоюз нових членів. Подібна ситуація проіснує, на думку авторів, принаймні до 2020 року.

Одночасно Швеція і Польща пропонують змінити формат існуючої політики сусідства і партнерства ЄС, особливо виділивши групу із шести країн, до якої входять Азербайджан, Вірменія, Бєларусь, Грузія, Молдова та Україна.

Євросоюзу варто розширити співпрацю з цими державами, підписавши серію документів про партнерство, що, однак, не припускає їх вступу у найближчому майбутньому до Євросоюз.

Концепція Більдта-Сікорського, яка фактично закриває перед країнами до сходу від нинішніх кордонів Євросоюзу перспективу вступу до ЄС, надійде на розгляд засідання міністрів закордонних справ ЄС, що відкривається 25 жовтня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua