Кінах: Розробка Митного кодексу не повинна стати кон'юнктурною


Кінах: Розробка Митного кодексу не повинна стати кон'юнктурною

Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій КІНАХ вважає Митний кодекс дуже серйозним системним законом і що на його розробку та введення в дію необхідно кілька років.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі УСПП.

Працюючи над його створенням, треба паралельно знімати ті проблеми, які існують в чинному митному законодавстві і забезпечити поступовий цивілізований перехід з тим, щоб суб’єкти підприємницької діяльності мали прогнозовану ситуацію, щоб не було нормативного вакууму… Потрібно взагалі визначитися у необхідності його розробки і прийняття, - зазначив Кінах.

Президент УСПП переконаний, що перед створенням Митного кодексу потрібно провести ґрунтовний економічний аналіз ефективності чинного документу, зважування всіх "за" та "проти". "У будь-якому випадку ця ініціатива не повинна виходити під впливом особистої чи політичної кон’юнктури. Це має бути робота на високому державному рівні із залученням міжнародних експертів, того досвіду, який є в українських менеджерів, промисловців, підприємців, роботодавців", - наголосив Кінах.

Як повідомляв УНІАН, уряд наразі працює над проектом Митного кодексу України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua