НБУ заявив, що частка прострочених кредитів не зростає


НБУ заявив, що частка прострочених кредитів не зростає

За даними, опублікованими на сайті Національного банку України (НБУ), частка простроченої заборгованості із кредитів в Україні у вересні 2010 року збереглася на рівні 11,6% від загальної суми виданих кредитів.

Так, обсяг простроченої кредитної заборгованості за минулий місяць в абсолютному вираженні збільшився на 1,5% - до 86,507 млрд грн., а з початку року - на 23,7%, або на 16,572 млрд грн.

Крім того, в повідомленні НБУ говориться, що сукупний зареєстрований статутний капітал банків України у вересні збільшився на 4,5% (з початку року на 17,4%) - до 139,959 млрд грн.

Між тим, за підсумками вересня, частка іноземного капіталу в сукупному статутному капіталі банків зросла на 3,7 відсоткового пункту - до 39,5%.

У свою чергу кількість банків, що діють в Україні, з іноземним капіталом збільшилась на одну фінустанову, до 53. Проте, кількість банків із 100%-м іноземним капіталом не змінилось - у країні працюють 20 таких кредитно-фінансових установ.

Крім цього, за даними НБУ, на 1 жовтня в Україні діяло 176 банків із 195 зареєстрованих: 18 банків знаходилися у стадії ліквідації.

Нагадаємо, як повідомлялося 19 серпня, частка простроченої заборгованості в Україні в липні 2010 року зросла на 0,7 процентних пункту і до 1 серпня склала 11,5% загальної суми виданих кредитів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua