Китай закликав всі країни виконати борг із внесення членського внеску до ООН


Китай закликав всі країни виконати борг із внесення членського внеску до ООН

Заступник постійного представника КНР при ООН Ван Мінь на 5-у засіданні комітету ГА ООН із адміністрації і бюджету закликав країни-учасниці ООН повністю виконати свій борг із внесення членського внеску до ООН в цілях поліпшення фінансової ситуації цієї організації.

Ван Мінь сказав, що зі зміною міжнародній ситуації збільшується і кількість завдань ООН, для чого потрібні і великі ресурси. Китайська сторона вважає, що забезпечення міцної і стабільної фінансової основи ООН є головною умовою для виконання обов'язків і завдань в рамках Статуту ООН.

Ван Мінь зазначив, що нині недоїмки із членських внесків в ООН, особливо у сфері миротворства, сконцентровані на деяких розвинених країнах. Слід зазначити, що не дивлячись на вплив всесвітньої фінансової кризи і серйозних природних лих, немало країни-членів ООН, особливо з числа країн, що розвиваються, старанно виконують свій фінансовий обов'язок в рамках Статуту ООН.

За його словами, нині міжнародне співтовариство активно приймає заходи із боротьбі з викликами світової економіки і фінансової кризи.

Ван Мінь сказав, що як країна, що розвивається, з низькими середніми доходами, Китай, так само, як і інші країни, що підпали під вплив фінансової кризи і стихійних лих, все ж виконав свій фінансовий обов'язок перед ООН.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua