Держдума Росії не буде підвищувати зарплати держслужбовцям до 2013 року


Держдума Росії не буде підвищувати зарплати держслужбовцям до 2013 року

Держдума РФ припиняє з 1 січня 2011 року до 1 січня 2014 року щорічну індексацію оплати праці федеральних держслужбовців із врахуванням рівня інфляції. Відповідна норма федерального закону "Про державну цивільну службу Росії" "заморожується" у зв'язку з вимогами федерального бюджету на 2011 рік і плановий період 2012-2013 років.

Аналогічна норма діє і цього року - спеціальним законом було припинено дію низки статей бюджету, у тому числі що стосується щорічної індексації зарплат держслужбовців. Ці заходи були прийняті в цілях забезпечення збалансованості доходів і витрат федерального бюджету на 2010 рік", іншими словами спрямовані на економію бюджетних коштів.

Крім того, як нагадав глава думського комітету з бюджету і податків Юрій Васильєв, відповідно до Бюджетного послання президента Росії буде оптимізована чисельність федеральних держслужбовців і протягом трьох років їх чисельність зменшиться в межах 20%. Передбачається, що заощаджені кошти згодом будуть направлені на "додаткове матеріальне стимулювання" службовців.

Крім того, в умовах дефіциту бюджету припиняється до 1 січня 2012 року положення федерального закону про автодороги, згідно з яким капремонт, ремонт та утримання федеральних автодоріг повинні здійснюватися повністю за рахунок коштів держскарбниці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua