Податкова планує штрафувати українців, які отримують "чорну" зарплату


Податкова планує штрафувати українців, які отримують "чорну" зарплату

Державна податкова адміністрація України пропонує ввести адміністративну відповідальність для найнятих робітників за неповідомлення контролюючим органам про отримання зарплати "у конвертах". Таку пропозицію висловив перший заступник голови ДПАУ Віктор Шейбут.

"Необхідно ввести адекватну, солідарну, адміністративну, фінансову і кримінальну відповідальність працедавця за порушення чинного законодавства при працевлаштуванні працівників і виконання робіт такими працівниками, а також працівника - за неінформування про це державних органів", - сказав він, зазначивши, що до найнятого робітника повинна застосовуватися адміністративна відповідальність.

На його думку, зараз податкові органи проводять роз'яснювальну роботу, що отримання працівником заробітної плати не "в конвертах" буде вигідним, в першу чергу, йому, зокрема, при нарахуванні в майбутньому пенсії.

Також Шейбут висловив думку, що в державі необхідно запровадити поступовий перехід до виплати заробітної плати та інших доходів в безготівковій формі. Це дозволить підвищити контроль за операціями суб'єктів підприємницької діяльності при проведенні розрахунків для запобігання тіньовому обігу готівкових коштів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua