У ГПУ результати "аудита Тимошенко" ще не бачили, але підхід уже подобається


У ГПУ результати "аудита Тимошенко" ще не бачили, але підхід уже подобається

Висновок іноземних юридичних компаній, які проводили аудит ефективності використання бюджетних коштів в Україні, ще не надійшло до Генеральної прокуратури України. Про це повідомив заступник генпрокурора Віктор Занфіров в інтерв'ю журналу "Профіль".

Також Занфіров схвалив рішення Кабміну про залучення до перевірки іноземної компанії. "Коли чиновника беруть за живе, він відразу починає кричати про політичні репресії. Причому чим більше украв - тим голосніше кричить. Тому уряд обрав дуже правильний шлях, звернувшись до незалежних закордонних експертів", - заявив заступник генпрокурора.

Як повідомлялося, 14 жовтня міжнародні аудитори заявили, що виявили факти нецільового використання коштів державного бюджету та шахрайства при участі представників уряду Юлії Тимошенко. Про це заявили представники фірм, які здійснювали аудита, - Trout Cacheris, PLLC й Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP, при участі Kroll, Inc.

"Розслідування виявило докази нецільового використання державних коштів та шахрайства при участі посадових осіб попереднього уряду України, деяких міністерств та приватних компаній", - говориться у звіті за результатами аудита.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua