Продати свій голос на виборах готові 12,6% українців


Продати свій голос на виборах готові 12,6% українців

За результатами опитування, проведеного фондом "Демократичні ініціативи", зростає кількість українців, готових продати свій голос на виборах.

Так, відповідаючи на питання чи "Готові Ви продати свій голос за гроші?" у 2009 році ствердно відповіли 9,5 % опитаних. У 2010 році кількість бажаючих продати свій голос збільшилась до 12,6% респондентів.

Водночас кількість тих, хто ні за яких обставин не продасть свій голос, падає. Порівняно з торішнім опитуванням кількість таких громадян знизилась майже на 2% (з 69,4% до 67,7%).

Серед причин, з яких виборці готові продавати свої голоси, респонденти назвали "жадібність - люди прагнуть заробити на всьому" (15,5% опитаних), "важку матеріальну ситуацію" (42,3% опитаних), "тому, що їм байдужі всі кандидати, чому б не заробити?" (34,6 %).

На питання про те, за яку суму ви готові продати свій голос, 0,5% заявили, що готові це зробити за 50 гривень, за 101-200 гривень - 3,2%, за 301-500 гривень - 4,2%. Більш ніж за 500 гривень готові укласти операцію 14,3% опитаних. Решта заявила, що не мають наміру продавати свій голос.

Опитування проводилось з 3 по 15 жовтня. Всього опитано 2011 респондентів старше 18 років в групі, що представляє доросле населення України за основними соціально-демографічними характеристиками. Теоретична погрішність не перевищує 2,1%.

Согласно іншому опиту, більше половини українських виборців (60%) більш всього побоюється на місцевих виборах 31 жовтня фальсифікацій результатів голосування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua