Європарламент запропонував встановити мінімальний дохід у всіх країнах ЄС


Європарламент запропонував встановити мінімальний дохід у всіх країнах ЄС

Європейські депутати ухвалили резолюцію, що пропонує ввести в ЄС системи мінімального доходу для всіх країн Євросоюзу з метою боротьби з бідністю. Відповідна доповідь була підготовлена у зв'язку з оголошенням 2010-го роком боротьби із бідністю.

В бідності, за даними Європарламенту, живуть близько 85 млн людей, або 17% населення ЄС. Перші жертви бідності - діти і літні люди.

На думку європейських депутатів, введення систем мінімального доходу у всіх країнах ЄС, які забезпечуватимуться спеціальними заходами підтримки громадян з недостатнім доходом за рахунок фінансової допомоги і полегшення доступу до послуг, є одним з найбільш ефективних способів боротися з бідністю, гарантувати прийнятний рівень життя і сприяти соціальній інтеграції.

В резолюції пропонується встановити "адекватні мінімальні доходи" у розмірі 60% від середніх доходів відповідних держав-членів ЄС.

Євродепутати звертають особливу увагу на зростання кількості людей, які працюють, але живуть у бідності. Вони підкреслюють, що зарплати мають обов'язково бути вище за поріг бідності, і що тим працюючим громадянам, зарплата яких нижча за цю рису, необхідно виплачувати "необумовлену надбавку".

Прийнята резолюція закликає Європейську комісію розробити план Євросоюзу із реалізації цієї пропозиції. Альтернативна резолюція політичних груп соціалістів і демократів, об'єднаних лівих і "зелених", що вимагала розробки європейського рамкового закону про мінімальний дохід, не набрала необхідної більшості голосів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua