У команді Януковича заговорили про ветування Податкового кодексу


У команді Януковича заговорили про ветування Податкового кодексу

Глава Українського союзу промисловців і підприємців, депутат від фракції Партії регіонів Анатолій Кінах заявив, що УСПП може запропонувати президентові Віктору Януковичу ветувати Податковий кодекс.

"Економічна рада при УСПП може запропонувати президентові України заборонити проект Податкового кодексу", - повідомив Кінах.

За словами політика, союз промисловців і підприємців непокоїть кілька положень кодексу, зокрема, зменшення граничного розміру виручки до 300 тисяч, кількості найнятих робітників до 2 людей, невизначеність норми про перехідний етап для переходу суб'єктів малого бізнесу зі спрощеної системи оподаткування, обліку звітності, на загальну систему оподаткування.

"Новий проект Податкового кодексу містить як позитивні, так і низку дискусійних моментів... Останні, перш за все, стосуються оподаткування доходів громадян і житлових приміщень, визначення видів діяльності, в яких можна використовувати спрощену систему оподаткування", - заявив Кінах.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, підготовлений урядом Миколи Азарова Податковий кодекс України, на думку відомого російського експерта, директора Інституту проблем глобалізації Михайла Делягіна, викликає відчуття заздрості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua