Мінфін РФ пропонує приватизувати "Аэрофлот" до 2013 року


Мінфін РФ пропонує приватизувати "Аэрофлот" до 2013 року

Глава Міністерства фінансів РФ Олексій Кудрін повідомив, що відомство пропонує в 2011-2013 роках приватизувати міноритарні пакети "Зарубежнефти", авіаперевізника "Аэрофлот" і аеропорту "Шереметьево".

"Ми розглядали в уряді список компаній, які увійдуть до програми приватизації. Мінфін запропонував додатковий список, куди увійшли "Зарубежнефть", "Аэрофлот" і "Шереметьево", - сказав він.

Напередодні прем'єр-міністр РФ Володимир Путін заявив, що уряд розгляне програму приватизації держпакетів акцій на одному з найближчих засідань. За його словами, на торги будуть виставлені "вельми цікаві" активи.

15 жовтня Кудрін заявляв, що разом з "Аерофлотом" до програми приватизації на найближчі роки потрапить і телекомунікаційна компанія "Связьинвест". Проте пізніше він спростував цю заяву.

"Через три роки потрібно повернутися до питання з РЖД, АИЖК і "Связьинвеста". На найближчі три роки ми думаємо, що цього не повинно бути", - сказав він.

В середині вересня глава Мінфіну РФ повідомив, що уряд збирається за п'ять років приватизувати пакети найбільших компаній і банків на суму 50 млрд доларів.

В липні Міністерство фінансів Росії запропонувало уряду план приватизації на 30 млрд доларів з 10 найбільших компаній, включаючи "Роснефть", "Транснефть", Сбербанк і ВТБ. Передбачалося, що виручені гроші підуть на покриття дефіциту бюджету в 2011-2013 роках.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua