Google бачить "великий потенціал" на ринку Китаю


Google бачить "великий потенціал" на ринку Китаю

Китай залишається для Google Inc. дуже важливим ринком, і компанія бачить "величезний потенціал" для збільшення продажів у цій країні, повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на віце-президента китайського підрозділу Google Джона Лю.

"Google є глобальною компанією, і має платформу, яка може допомогти китайському бізнесу в розвитку за межами країни, - заявив він. - В КНР багато малих і середніх за розміром компаній, і ми маємо величезний потенціал для надання їм допомоги".

Google збільшує зусилля із залучення нових рекламодавців в Китаї, і вважає ринок країни "унікальним", зазначив Д.Лю.

Як повідомлялося раніше, сайт Google.cn був закритий сім місяців тому з міркувань цензури. У березні компанія почала автоматично перенаправляти користувачів китайського ресурсу на гонконзький сайт Google.com.hk, де результати пошуку демонструються без цензурних фільтрів.

В липні цього року уряд Китаю відновив ліцензію Google на надання контенту в Інтернеті, після чого компанія припинила перенаправлення користувачів на гонконзький ресурс.

Китай є найбільшим інтернет-ринком у світі - кількість інтернет-користувачів у Китаї перевищила 384 млн за підсумками 2009 року.

Як прогнозує Д.Лю, кількість інтернет-користувачів у світі збільшиться в наступних 10 років до 5 млрд із 1,8 млрд в даний час.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua