163
Британія готується до наймаштабнішого із 1945 року зменшення держвитрат
Міністр фінансів Великобританії Джордж Осборн представить у парламенті наймасштабнішу програму скорочень державних витрат з часів Другої світової війни, повідомляє "Бі-Бі-Сі".
Бюджети більшості відомств, як очікується, можуть бути зменшені в середньому на 25%, що, за розрахунками уряду, призведе до скорочення до 500 тисяч держслужбовців до 2014-2015 року.
Раніше повідомлялось про окрему програму скорочення витрат на оборону: бюджет міністерства оборони зменшиться на 8%, і до 2015 року чисельність військовослужбовців і цивільних співробітників знизиться на 42 тисячі осіб.
Також раніше стало відомо про зміну джерел фінансування Всесвітньої служби ВПС: замість міністерства закордонних справ, як до цих пір, вона фінансуватиметься за рахунок ліцензійного збору із власників телевізорів у Британії.
За матеріалами: Газета.Ru
Поділитися новиною
Також за темою
ТОП-10 найпопулярніших нових легковиків жовтня: бестселери місяця (інфографіка)
В Ірландії обмежують безкоштовне проживання українських біженців до 30 днів
Як інтровертам знайти роботу: практичні поради
Болгарія, Грузія, Андорра: де знаходяться найкращі бюджетні гірськолижні курорти Європи
Де в ЄС найбільше працевлаштованих українських біженців
Ветерани і ветеранки можуть отримати компенсацію за «автоцивілку»: як це зробити
