Ігор Зварич пред'явив суду клопотання


Ігор Зварич пред'явив суду клопотання

Оболонський районний суд Києва вчора почав розгляд по суті кримінальної справи щодо звинувачення в хабарництві колишнього голови Львівського апеляційного адміністративного суду (ЛААС) Ігоря Зварича.

Справа за ч. 3 ст. 368 ("отримання хабара в особливо великому розмірі") Кримінального кодексу Генпрокуратура порушила 2 грудня 2008 року. 3 грудня 2008 року співробітники Генпрокуратури і СБУ обшукали службові приміщення ЛААС, квартири Зварича і інших суддів, вилучивши $1 млн і 2 млн грн. Прокуратурі знадобилося близько двох років, щоб завершити слідство і передати матеріали до суду.

Перед початком засідання Зварич заявив декілька клопотань. Спочатку він зажадав, щоб справа розглядалася не одним суддею, а колегіально - трьома суддями, після чого наполягав на відведенні голову суду і представника звинувачення, пояснюючи це тим, що вони "діятимуть упереджено" і не забезпечать всебічного і об'єктивного дослідження матеріалів справи. Колегія суддів не знайшла підстав для задоволення клопотань і відхилила їх.

Пізніше Зварич заявив ще низку клопотань, зокрема про перерву в процесі, аби він зміг ознайомитися з матеріалами справи, оскільки "раніше йому не надали такої можливості". Колишній суддя попросив викликати як свідків у справі генерального прокурора Олександра Медведька і його заступника Рената Кузьміна, щоб з'ясувати, на яких підставах вони розголошували через ЗМІ матеріали справи. Але і ці клопотання суд відхилив. "У процесі завершена стадія клопотань і суд перейшов до зачитування обвинувального висновку", - заявив учора увечері агентству "Українські новини" адвокат Ігоря Зварича Станіслав Цветинський. Наступне засідання суду відбудеться сьогодні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua