Янукович: Україна виходить із кризи


Янукович: Україна виходить із кризи

Президент України Віктор Янукович заявив, що на сьогодні ситуація в країні стабілізувалася, спостерігаються тенденції до економічного зростання.

Як повідомила прес-служба глави держави, про це він сказав під час церемонії відкриття фізіотерапевтичного корпусу комунальної установи "Рівненський обласний госпіталь для інвалідів війни" в смт Клевань (Рівненська область).

Віктор Янукович зазначив, що зростання ВВП склало близько 5%. "Наша економіка демонструє позитивний результат", - сказав він.

В той же час президент підкреслив, що Україна ще не повністю подолала негативні наслідки фінансової кризи, і зараз активно працює над цим. Віктор Янукович, зокрема, відзначив зростання золотовалютних резервів Національного банку України.

Глава держави заявив, що нинішнє покоління в неоплатному боргу перед ветеранами Великої Вітчизняної війни.

"Ви в своєму житті багато часу приділили відновленню країни після важкої війни, будівництву нової держави", - сказав він.

"Ми ні в якому разі не повинні вас підвести. Саме наше покоління несе відповідальність перед вами, старшим поколінням, і перед майбутніми поколіннями", - зазначив Віктор Янукович.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua