UBS: Ралі на сировинних ринках триватиме, якщо ФРС почне новий раунд кількісного стимулювання


UBS: Ралі на сировинних ринках триватиме, якщо ФРС почне новий раунд кількісного стимулювання

Ралі на сировинних ринках продовжиться, якщо Федеральна резервна система (ФРС) США відновить кількісне стимулювання, вважають аналітики UBS, повідомляє агентство Bloomberg.

На думку експертів, початок нового раунду викупу облігацій американським центробанком "змінить правила гри" на ринках міді, залізняку і золота.

"Останні заяви представників ФРС дозволяють з певністю чекати початку другого раунду кількісного стимулювання, - йдеться в повідомленні UBS. - Це змінить правила гри на сировинних ринках".

Вживання додаткових стимулюючих заходів для підтримки економіки США збільшить приплив капіталу в emerging markets, що підсилить зростання економік цих країн, значною мірою підтримуваних сировинним сектором, наголошується в повідомленні експертів UBS.

"При цьому розвинені країни продовжують боротися з проблемами, які створюють високі ціни на сировину", - відзначають аналітики.

Серед сировинних товарів фаворитами UBS є паладій, енергетичне вугілля і цинк, серед акцій - папери ВНР Billiton, Rio Tinto, PT Adaro Energy і Teck Resources.

Найменше будуть купувати, на думку експертів, нікель і алюміній, враховуючи значні запаси цих металів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua