Україна чекає отримати План дій з безвізового режиму з ЄС 22 листопада


Україна чекає отримати План дій з безвізового режиму з ЄС 22 листопада

Україна чекає отримати План дій про введення Європейським Союзом безвізового режиму для українців вже під час саміту Україна-ЄС 22 листопада.

Про це сказав заступник міністра закордонних справ України Павло Климкін під час зустрічі з послами країн - членів ЄС, повідомили УНІАН в Департаменті інформаційної політики МЗС.

Україна чекає отримання Плану дій про введення ЄС безвізового режиму для громадян України вже під час майбутнього саміту Україна-ЄС, який відбудеться в листопаді цього року в Брюсселі, - сказав Климкін.

Він проінформував представників держав - членів ЄС про ключові результати візиту прем'єр-міністра України Миколи Азарова до Брюсселю 13-14 жовтня і стан двосторонніх відносин між Україною і ЄС напередодні саміту Україна-ЄС 22 листопада в Брюсселі.

Також Климкін ознайомив послів країн - членів ЄС з результатами 13-го раунду переговорів між Україною і ЄС щодо створення всеосяжної і поглибленої Зони вільної торгівлі і відзначив основні пріоритети подальшого перебігу переговорного процесу між Україною і ЄС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua