У Запорізькій області КРУ виявило порушення при нарахуванні субсидій


У Запорізькій області КРУ виявило порушення при нарахуванні субсидій

Співробітники Головного контрольно-ревізійного управління у Запорізькій області під час ревізій використання коштів державного бюджету, призначених для надання населенню управліннями праці і соціального захисту населення пільг і житлових субсидій на оплату електроенергії, природного газу і послуг ЖКГ, виявили порушення на суму понад 165 тис. грн.

Як повідомили в прес-службі ГоловКРУ в Запорізькій області, значна частина виявлених порушень пов'язана з оформленням субсидій громадянам, що надали недостовірну інформацію про свій майновий стан (зокрема, про володіння автомобілями).

"З цієї причин Ленінським, Комунарським, Васильєвським, Вольнянським, Мелітопольським і Бердянським управліннями праці і соцзахисту надмірно відшкодовано витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання зрідженого газу і так далі на 68,5 тис. грн., чим Державному бюджету завдано збитку на відповідну суму", - повідомляє прес-служба.

Ще більше 50 тис. грн. було незаконно виплачено управліннями праці і соцзахисту населення громадянам, що приховали інформацію про наявність у володінні 2-х житлових площ (збиток держбюджету - 25,53 тис. грн.), і громадянам, що не оплачували своєчасно відповідну долю за послуги, на які надавалися субсидії (збиток держбюджету - 25,2 тис. грн.).

Інформацію передано до правоохоронних органів для вирішення питання про притягнення до відповідальності осіб, що допустили незаконне використання коштів державного бюджету.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua