Чавес: Україна та Венесуела мають намір розвивати співробітництво у авіапромі


Чавес: Україна та Венесуела мають намір розвивати співробітництво у авіапромі

Президент Венесуели Уго Чавес високо оцінює перспективи розвитку співпраці з Україною в авіаційній промисловості.

Під час відвідин у Києві ДП "Антонов" в рамках свого візиту до України президент Венесуели дав високу оцінку українським авіаційним технологіям, а також перспективним розробкам ДП "Антонов".

У.Чавес оглянув нові регіональні літаки Ан-148, Ан-158, військово-транспортний Ан-70, багатоцільові Ан-32 і Ан-74, важкий транспортний Ан-124.

"Всі літаки мені сподобалися", - сказав У.Чавес, відповідаючи на питання про те, чи планує Венесуела купувати українську авіатехніку.

За його словами, під час зустрічі з президентом України Віктором Януковічем українська і венесуельська сторони домовилися про створення спільної робочої групи, яка займеться вивченням і відробітком пропозицій із розвитку співпраці в цьому секторі.

Україна і Венесуела вже мають досвід співпраці у авіапромі. У 2007 році авіаційна влада Венесуели визнали сертифікат виробництва і технічного обслуговування близькомагістрального Ан-140 і багатоцільового турбореактивного Ан-74 на Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві.

В теперішній час в Латинській Америці, за даними ДП "Антонов", експлуатується 194 літаки сімейства Ан. З них 15 машин - у Венесуелі.

Під час відвідин ДП "Антонов" У.Чавеса супроводжували міністр промислової політики України Дмитро Колесников, міністр освіти і науки Дмитро Табачник, глава держкомпанії "Укрспецуекспорт" Дмитро Саламатін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua