"Газ України" уклав договори на постачання газу із 80% підприємств ТКЕ


"Газ України" уклав договори на постачання газу із 80% підприємств ТКЕ

ДК "Газ України" за станом на 18 жовтня уклала договори на постачання природного газу протягом опалювального сезону 2010-2011 років з 800 підприємствами теплокомуненерго (ТКЕ), повідомила прес-служба компанії.

"Всього плануємо укласти договори близько із 1000 підприємств ТКЕ", - уточнили в прес-службі "Газ України".

Компанія підтверджує готовність забезпечити підприємства комунальної теплоенергетики природним газом в опалювальному сезоні 2010-2011 років відповідно до укладених договорів.

В той же час "Газ України" нагадує, що відповідно до вимог закону "Про принципи функціонування ринку природного газу" і постанови Кабінету міністрів №1729 від 27 грудня 2001 року "Про забезпечення споживачів природним газом", постачання природного газу здійснюється лише за умови його 100%-й оплати.

За станом на 18 жовтня заборгованість підприємств ТКЕ (без ВАТ "Київенерго") перед "Газ України" за спожитий впродовж опалювального сезону 2009-2010 років газ складає більше 1,78 млрд грн. при рівні розрахунків 83%.

Як повідомлялося, уряд, враховуючи різке зниження температури, 6 жовтня розпорядився невідкладно почати в Україні опалювальний сезон.

"Газ України", дочірня компанія НАК "Нафтогаз України", торгує природним газом із ресурсів державного холдингу. Газотрейдер постачає підприємствам теплоенергетики газ імпортного походження.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua