Мінфін США: бюджетний дефіцит в 2010 фінансовому році склав 1,294 трлн доларів


Мінфін США: бюджетний дефіцит в 2010 фінансовому році склав 1,294 трлн доларів

Дефіцит федерального бюджету США в фінансовому році, що закінчився 30 вересня 2010, склав 1 трлн 294 млрд доларів, або 8,9% від ВВП країни, повідомив у п'ятницю американський Мінфін. Таким чином, бюджетний дефіцит США знизився на 122 млрд в порівнянні з 2009 фінансовим роком, коли дефіцит дорівнював 1,416 трлн, або 10,0% ВВП.

"Грошові надходження до американського федерального бюджету в 2010 фінансовому році склали 2 трильйони 162 мільярди доларів (14,9% від ВВП), витрати бюджету - 3 трильйони 456 мільярдів доларів, або 23,8% від ВВП", - йдеться в повідомленні міністерства. Представлені Мінфіном США показники вважаються офіційними і остаточними.

"Скорочення дефіциту стало можливим завдяки надходженню більшого обсягу доходів і скороченню витрат. Доходи бюджету збільшилися в порівнянні з 2009 фінансовим роком на 57 мільярдів доларів, або на 2,7%. У свою чергу зростання доходів після дворічного їх зниження стало можливим завдяки збільшенню обсягів надходження коштів від оподаткування, а також прибутку, отримуваного Федеральною резервною системою. Це частково відшкодувало загальне зниження коштів, що отримуються від оподаткування фізичних осіб. Проте у відсотках від ВВП загальний обсяг доходів бюджету залишився незмінним - 14,9%", - відзначає Мінфін.

Скорочення бюджетних витрат пояснюється головним чином тим, що уряд завершив програми кризової підтримки економіки, у тому числі відому програму з викупу так званих "токсичних" активів банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua