Обама: Компанії, які створюють робочі місця за кордоном, втратять податкові пільги


Обама: Компанії, які створюють робочі місця за кордоном, втратять податкові пільги

Президент США Барак Обама заявив, що американський податковий кодекс не має бути вигідним для компаній, які створюють робочі місця в інших країнах, повідомляє Bloomberg.

"Роками наш податковий кодекс надає податкові пільги на мільярди доларів і заохочує компанії, які створюють робочі місця і прибутки в інших країнах, - заявив Обама в щотижневому зверненні до нації. - Ми повинні використовувати гроші платників податків, нагороджуючи компанії, які створюють робочі місця і бізнес на нашій території".

Обама нагадав про заходи, зроблені його адміністрацією для пожвавлення ринку зайнятості і стимулювання економічного зростання, зокрема - підписаний у вересні закон про зниження податків для малого бізнесу і його кредитування. Він заявив, що закон вже допоміг "тисячам власників дрібних компаній" отримати доступ до державних кредитів.

Президент сказав, що країна продовжує "нелегку боротьбу" за відновлення економіки, додавши, що уряд вважає своїм "важливим обов'язком" допомогу бізнесу в зростанні.

"Йдеться про створення такого клімату, в якому людина може залучити капітал і відкрити нову компанію, в якому компанія може отримати кредит для розширення, в якому винагороджується чесність і наполеглива праця", - заявив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua