Греф: Україні необхідна реформа освіти


Греф: Україні необхідна реформа освіти

В Україні необхідно провести широку реформу в освіті, у противному випадку кваліфікація робочої сили в країні не буде відповідати вимогам інноваційної економіки, заявив в інтерв'ю для "Дзеркала тижня" голова Сбербанку Росії Герман Греф.

"Реформа освіти - це те, що не можна відкладати ні на день. Її відсутність - це віддалення власного майбутнього. Економіка України перебуває зараз на етапі, що підлягає не інноваційному розвитку, а модернізаційному. Модернізувати економіку України необхдно саме ті самі 10-15-20 років, щоб дійти до стадії інноваційного розвитку. За цей період і потрібно підготувати нову генерацію молодих людей, що зможе конкурувати в інноваційній економіці", - упевнений Греф.

На думку екс-міністра економічного розвитку РФ, який займається активною пропагандою освітньої реформи в і своїй країні, інноваційна економіка вимагає радикального покращення кваліфікації робочої сили.

"Йде новий час, який виявляє очевидну невідповідність між запитами цього часу і кваліфікацією робочої сили, навіть найкращої, яку ми готуємо. Тому дуже важливо ці зрушення здійснити. Це завдання, які абсолютно між собою сполучені - і за часом, і за значимістю", - заявив Греф.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua