Податківців штрафуватимуть за невчасне відшкодування ПДВ


Податківців штрафуватимуть за невчасне відшкодування ПДВ

Проект нового Податкового кодексу передбачає вживання штрафних санкції проти податкових адміністрацій за невчасне відшкодування податку на додану вартість.

Про це на прес-конференції в Харкові сказав віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко.

"Вводиться режим автоматичного відшкодування ПДВ. На 23-й день після подання декларації вам повинні повернути ПДВ. Ні - включається штрафна санкція на податкову адміністрацію - 120% ставки Національного банку України. Не повертаєш, ти будеш як держава винен підприємству", - підкреслив Тігіпко.

Він відзначив, що, крім того, в проекті нового Податкового кодексу передбачено зменшення у декілька разів всіх податкових штрафних санкцій і "ніде не посилено адміністрування". "Зменшили штрафні санкції за нашим податковим законодавством. До 500% були штрафні санкції, зараз в Податковому кодексі максимально 75% від обсягу порушення і то за третє порушення", - уточнив Тігіпко.

Як повідомляв УНІАН, проект Податкового кодексу України був прийнятий Верховною Радою в першому читанні 7 жовтня 2010 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua