Чавес готовий вкласти "будь-які гроші" в російсько-венесуельський банк


Чавес готовий вкласти "будь-які гроші" в російсько-венесуельський банк

Венесуельська сторона готова вкласти значні кошти в спільний російсько-венесуельський банк, заявив президент Венесуели Уго Чавес на прес-конференції в Москві.

Про це повідомляє РИА Новости. Росія і Венесуела підписали угоду про створення спільного банку на базі Єврофінанс Моснарбанку в середині 2009 року.

Раніше повідомлялося, що статутний капітал кредитної організації складе 4 млрд доларів. При цьому в російських банків буде 51% акцій. "Ти сказав, що вкладеш туди будь-які гроші, і ми теж готові", - заявив Чавес, звертаючись до свого російського колеги Дмитра Медвєдєва.

"Угода про російсько-венесуельський банк - дуже стратегічна угода, і ми повинні зробити так, щоб вона (угода) почала рух", - додав венесуельський лідер.

Він також подякував Росію за просування співпраці. "Я повинен подякувати… всім вам за ті зусилля, яких ви докладаєте, за ту підтримку, яку ви нам надаєте для консолідації нашої незалежності, для пошуку нашої емансипації", - сказав Чавес.

За його словами, Венесуела лише починає свій шлях до повної емансипації, і нові угоди з Росією "укріплюють цей щлях… і надалі стимулюватимуть наші народи".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua