Moody's вважає зміни в банківській системі Німеччини надто повільними


Moody's вважає зміни в банківській системі Німеччини надто повільними

Moody's підтвердило свій негативний прогноз по німецькому банківському сектору, незважаючи на те, що економіка Німеччини швидко відновлюється після кризи, пише сьогодні РБК daily.

На початку жовтня авторитетні міжнародні економічні організації позитивно оцінили перспективи економіки Німеччини в 2010 - 2011 рр., МВФ прогнозує, що економіка ФРН в 2010 р. зросте на 3,3%, а в 2011-му - на 2%. Проте Moody's вважає, що сприятливі перспективи економіки Німеччини не вплинуть позитивно на її банківську систему. "Німецькі банки дуже сильно постраждали від кризи", - заявила старший віце-президента Moody's Катаріна Бартен.

За її словами, незважаючи на те, що німецькі банки почуваються краще, ніж на піку кризи, необхідні структурні зміни просуваються дуже повільно.

Німецьким банкам загрожують ризики, пов'язані з високим рівнем заборгованості, залежністю від галузей з тривалим виробничим циклом і від волатильних ринків. Крім того, в Moody's відзначають, що прибутки банків піддадуться сильному тиску, оскільки фінансові компанії повинні повертати уряду допомогу, отриману під час кризи.

Негативний прогноз Moody's стосується лише великих інституційних банків. Невеликі ж регіональні банки, які домінують в роздрібному секторі, показали свою стійкість під час кризи.

Німецькими банками невдоволені не лише в Moody's, Європейський комітет банківського нагляду (CEBS) критикує їх за скритність. Так, наприклад, під час літніх стрес-тестів шість великих німецьких банків відмовилися розкривати дані про частку держоблігацій в їхніх портфелях. Серед них були Deutsche Bank, Postbank і Hypo Real Estate.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua