Клюєв пообіцяв із 12 тис. дозвільних інстанцій залишити не більше тисячі


Клюєв пообіцяв із 12 тис. дозвільних інстанцій залишити не більше тисячі

Перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв пообіцяв до кінця року уніфікувати і спростити роботу всіх дозвільних інстанцій, зменшивши їх кількість із 12 тис. до тисячі. Про це він заявив під час наради з питань перспектив розвитку буровугільного комплексу у Кіровоградській облдержадміністрації.

"В більшій своїй частині всі послуги надумані. Введення "єдиного вікна" зменшить витрату часу і коштів підприємця, мінімізує корупцію. Та система, яка існує сьогодні, просто дискредитує владу", - сказав віце-прем'єр. Він висловив переконання, що наступного тижня парламент ухвалить в другому читанні закон для забезпечення оформлення дозвільної документації за принципом "єдиного вікна".

"Зараз підприємцеві, аби почати свою справу, потрібно отримати близько 300 дозволів. Звичайно, необхідні процедури залишаться: екологічні, будівельні експертизи, але вони повинні проводитися без участі інвестора", - зазначив А. Клюєв.

Він пообіцяв, що з тисячі дозвільних послуг кількість платних зменшиться наполовину і з них будуть затверджені єдині тарифи. Всі виручені кошти автоматично прямуватимуть до Державного бюджету.

За словами віце-прем'єра, принцип "єдиного вікна" почне діяти в країні через 2-3 місяці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua