Путін: Ні ослаблення, ні зміцнення рубля не очікується


Путін: Ні ослаблення, ні зміцнення рубля не очікується

Російський рубель знаходиться в оптимальному стані, його ослаблення і зміцнення не очікується, заявив прем'єр-міністр РФ Володимир Путін журналістам. "Рубель знаходиться в оптимальному стані. Я не чекаю ні ослаблення національної валюти, ні надмірного зміцнення, що було б теж шкідливо", - сказав Путін в четвер, відповідаючи на питання, як прем'єр оцінює перспективи рубля після прийнятого в середу рішення ЦБ РФ про розширення плаваючого валютного коридору курсу рубля до бівалютного кошика. Про це повідомляє РИА Новости.

Перший заступник голови ЦБ Олексій Улюкаєв, оголошуючи про це рішення регулятора, заявив, що розширення валютного коридору до чотирьох рублів - на 50 копійок в обидва боки - є кроком до гнучкішого курсу рубля. Він зазначив при цьому, що не чекає різких рухів на валютному ринку через ці зміни.

Улюкаев також додав, що короткострокова хвиля ослаблення рубля, що спостерігалася в останні декілька тижнів, завершилася.

Він наголосив, що після періоду "невмотивованого ослаблення рубля" може послідувати його короткострокове зміцнення. Проте в середньостроковій перспективі однозначного тренду не існує, заявив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua