Цушко заздрить реформам у Грузії


Цушко заздрить реформам у Грузії

Міністр економіки України Василь Цушко заявляє, що реформи, які здійснює Президент Грузії Михайло Саакашвілі, викликають у нього заздрість.

Як передає УНІАН, про це він сказав під час виступу на Українсько-американському бізнес-форумі, який відбувся сьогодні в Києві.

"Так, ми їм заздримо", - сказав Цушко. Зокрема, міністра, за його словами, вразило швидке "підняття Грузії в рейтингу інвестиційно привабливих країн і успіхи влади в боротьбі з корупцією, формалізація власності. Хоча, звичайно, США допомогли Грузії".

"В Грузії документ на власність можна отримати, зайшовши в контору, через автомат, натиснувши на кнопку, навіть не бачачи чиновника, і потім цю довідку можна прямо нести в банк і отримати заставу", - сказав Цушко.

Також міністр навів приклад, що в Грузії від виділення ділянки до початку будівництва минає три місяці, а "в Україні це займає два роки".

Цушко запевнив, що українська влада йтиме тим самим шляхом дерегуляції економіки і знищення корупції.

Бізнес-форум відбувся в рамках роботи Українсько-американської ради з торгівлі та інвестицій. На форумі обговорювалися питання податкового і митного законодавства і контролю, земельного врегулювання, інвестицій тощо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua