Литвин обіцяє бюджет "під ялинку"


Литвин обіцяє бюджет "під ялинку"

Закон про державний бюджет на 2011 рік буде прийнятий до Нового року. Про це заявив голова Верховної Ради Володимир Литвин в інтерв'ю журналістам в четвер, повідомляє прес-служба парламенту.

"У нас просто немає іншого виходу", - додав він.

При цьому Литвин нагадав, що оскільки Україна співпрацює з МВФ, необхідно "дотримуватися параметрів, які передбачені відповідною угодою", зокрема, відносно дефіциту бюджету, і повідомив, що уряд працює над розробкою проекту бюджету, який потрібно прийняти на новій податковій базі.

За словами керівника парламенту, вранці у нього відбулася розмова з міністром фінансів Федором Ярошенком, який повідомив, що очолюване ним відомство працює, виходячи з того, що найближчим часом буде остаточно прийнятий Податковий кодекс, "ймовірно, зі змінами і доповненнями".

Керівник парламенту повідомив, що Податковий кодекс може бути готовий до розгляду в другому читанні до п'ятого листопада поточного року.

Водночас Литвин заявив, що "необхідно дуже уважно погоджувати всі позиції з президентом, оскільки за ним - останнє слово, він підписуватиме документ, нам вето не потрібне".

Він також підкреслив, що "необхідно почути і тих людей, які сьогодні критикують проект Податкового кодексу, внесений на розгляд парламенту урядом України".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua