З чим пов'язаний різкий стрибок євро?


З чим пов'язаний різкий стрибок євро?

Євро зміцниться проти долара на 150 пунктів (+1,01 %), досягнувши максимальної позначки з січня 2010 року.

Несподіване розширення меж коливання курсу сингапурського долара і посилення монетарної політики владою Сингапуру, побоюючись прискорення інфляції, дозволили євро зміцнитися проти долара на 150 пунктів (+1,01 %), досягнувши максимальної позначки з січня 2010 року - 1,4120. Про це розповів Володимир Олексюк, експерт аналітичного департаменту "X-Trade Brokers Ukraine".

Також інтерес інвесторів підігріли звіти великих американських компаній з показниками рекордних прибутків і доповідь "Народного банку" Китаю про те, що його золотовалютні резерви в III кварталі несподівано різко зросли на 194 млрд. дол. до 2 трлн. 648 млрд. дол. в порівнянні з II кварталом.

Вся ця "лавина" новин спровокувала покупки в очікуванні темпів зростання світової економіки. "На даний момент курс євро підходить до важливого рівня опору верхньої межі каналу в районі 1,4200, по досягненні якої ми прогнозуємо утворення коректувальної хвилі вниз. Тому сьогодні-завтра торги проходитимуть в діапазоні 200 пунктів з подальшою вірогідністю наростання настроїв на продаж", - прогнозує Олексюк.

Курс долара сьогодні, 14 жовтня, у вітчизняних обмінниках не змінився. Середня ціна американської валюти складає 7,9490/7,9680, що повністю відповідає спокійним торгам на міжбанківському ринку і підтримка від НБУ у вигляді інтервенцій на ринку. Стрибок євро на ринку спровокував підняття ціни і в Україні до рівня 11,0937/11,2520 з найближчою метою на завтра 11,34 грн/євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua