Янукович обіцяє сказати, хто розграбував Україну


Янукович обіцяє сказати, хто розграбував Україну

Президент України Віктор Янукович заявляє про намір поінформувати українську і світову громадськість про корупційні процеси в Україні.

"Великий недолік сьогодні в тому, що ми не до кінця досягаємо мети інформування і українського суспільства, і наших партнерів у світі. І ми цьому недоліку приділимо достатньо уваги, щоб справді свобода слова панувала і в цих питаннях, наші партнери в світі, український народ знав "своїх героїв" в лапках, які грабували країну роками, які руйнували у тому числі і демократичні принципи її розвитку", - заявив президент України на спільній з президентом Литви Далею Грібаускайте прес-конференції в четвер у Вільнюсі.

Кажучи про проблеми на шляху до демократизації України, в числі суб'єктивних причин Віктор Янукович назвав опір бюрократії, корупціонерів, "які звикли на бюджеті робити бізнес, які втягнуті в корупційні схеми, і якими сьогодні займаються не лише українські правоохоронні органи, але і правоохоронні органи різних країн світу".

Віктор Янукович нагадав, що на сьогоднішній день йдуть відповідні судові процеси не лише в Україні, а й у інших країнах.

Як повідомлялося, аудиторська компанія Trout Cacheris PLLC, юридична фірма Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP і агентство розслідувань Kroll Inc. оприлюднили підсумки розслідування діяльності уряду Юлії Тимошенко.

В звіті відзначається, що розслідування виявило неправомірне витрачання грошових коштів і очевидні факти зловживань з боку посадових осіб попереднього уряду країни, окремих міністерств і приватних корпорацій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua