У Кабміні можливі нові відставки


У Кабміні можливі нові відставки

Прем'єр-міністр Микола Азаров допускає подальші кадрові зміни в Кабінеті міністрів .

Про це він сказав на брифінгу в Брюсселі (Бельгія).

"Що стосується інших змін: уряд - живий організм, живий інструмент, завдання перед ним стоять великої складності, і якщо в процесі роботи уряду виникне необхідність кадрових змін, то такі кадрові зміни будуть", - вважає він.

Також Азаров відзначив, що в процесі реалізації адміністративної реформи, що підвищує ефективність державного управління, будуть проведені певні зміни у складі уряду.

Прем'єр також відзначив, що звільнення двох віце-прем'єрів - Володимира Сивковича і Віктора Слаути - було проведено в зв'язку з необхідністю приведення складу уряду у відповідність з рішенням Конституційного суду і в ньому нічого несподіваного не було.

Він також повідомив, що це рішення було прийняте в результаті обговорення цього питання ним і президентом Віктором Януковичем.

Нагадаємо, що 13 жовтня Янукович звільнив Сивковича і Слауту з посад віце-прем'єрів з силових питань і з питань аграрно-промислового комплексу відповідно.

13 жовтня набрав чинності закон про Кабміні , який відповідає положенням Конституції редакції 1996 року і стверджує повноваженням президента призначення прем'єр-міністра за згодою більше половини конституційного складу парламенту.

Закон визначає, що до складу Кабміну входить прем'єр-міністр, один перший віце-прем'єр-міністр, три віце-прем'єр-міністри, міністри.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua