ДАІ має намір провести перевірки пасажирських автоперевізників


ДАІ має намір провести перевірки пасажирських автоперевізників

Державна автоінспекція має намір провести позапланові перевірки всіх без виключення підприємств із перевезення пасажирів. Про це повідомив начальник прес-служби ДАІ Євгеній Кравець.

За його словами, з четверга за дорученням Президента Віктора Януковича ДАІ починає комплекс оперативно-профілактичних заходів "Автоперевізник".

"Будуть позапланові перевірки всіх без виключення автоперевізних підприємств", - сказав Кравець.

Він також повідомив, що щодня ДАІ організовуватиме рейди із перевірки дотримання правил переїзду водіями залізничних переїздів.

Також під час цих заходів буде відпрацьовано комплексне обстеження всіх ж/д переїздів і надана відповідна реакція.

Крім того, ДАІ відреагує належним чином на факти перевезення пасажирів у більшій, ніж належить, кількості пасажирських місць.

Як повідомлялося, Президент Віктор Янукович доручив міністрові транспорту і зв'язку Костянтину Єфименку і генеральному директорові Державної адміністрації залізничного транспорту "Укрзалізниця" Михайлу Костюку реалізувати комплекс заходів щодо перевірки стану безпеки на залізничних переїздах і забезпечити невідкладну ліквідацію виявлених недоліків до 15 листопада.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua