Ноутбуки Sony стануть електронними гаманцями


Ноутбуки Sony стануть електронними гаманцями

Компанія Sony випустить ноутбуки з інтегрованими модулями NFC і FeliCa.

Останні, як відомо, використовуються для проведення безконтактних платежів. NFC є усесвітнім стандартом, а FeliCa застосовується поки лише на японському ринку.

Для проведення безконтактної оплати власнику пристрою потрібно буде просто піднести товар до свого ноутбука або сам ноутбук до товару, повідомляє CNews. Інших подробиць про нову ініціативу Sony і HID Global доки, на жаль, немає.

Відзначимо, що останнім часом крупні вендори мобільної техніки проявляють все більший інтерес до технології NFC. Очікується, що вже наступного року весь модельний ряд телефонів Nokia буде оснащений NFC-чіпами. Аналогічну безконтактну технологію компанія Apple збирається упровадити в нову версію свого iPhone.

І зовсім недавно компанії NXP і Trusted Logic оголосили про випуск інтерфейсу прикладного програмування NFC з відкритим кодом для платформи Android. Він надасть користувачам стільникових телефонів доступ до мобільних платежів, а також до безконтактної оплати квитків на громадський транспорт і різні заходи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua