В Білорусі "замовкли" російські телеканали


В Білорусі "замовкли" російські телеканали

Їх нібито закрили на профілактику.

В Білорусі в середу з ранку припинено мовлення трьох російських федеральних телеканалів - "Першого каналу", НТВ і РТР. Сайт білоруської державної телерадіокомпанії повідомляє, що російські канали "замовкли" з зв’язку з "технічною профілактикою".

В той же час, на сайтах самих телекомпаній ні про яку профілактику не повідомляється, а навпаки, розміщена програма телепередач на 13 жовтня.

Нагадаємо, сьогодні в Кремлі відбудеться прес-конференція глави адміністрації президента РФ Сергія Наришкіна для представників білоруських ЗМІ на тему "актуальної ситуації в білорусько-російських відносинах".

"Брифінги - це нормальне явище. В цьому випадку особливий інтерес до білорусько-російських відносин. І дізнатися з перших вуст про наміри, тенденції і політичні задумки російської сторони - важливо і цікаво. Є підтекст, відомо, що це пряма симетрична відповідь на прес-конференцію Лукашенка. Цей відтінок не дуже привабливий. Та сама по собі зустріч повинна мати певне значення як доповнення до інформації про білорусько-російські відносини", - відзначив редактор білоруської газети "Нови час" Олексій Король, який брав участь у торішній зустрічі білоруських журналістів з президентом РФ Дмитром Медвєдєвим.

Нагадаємо, що 1 жовтня білоруський президент Олександр Лукашенко організував у Мінську прес-конференцію для російських регіональних ЗМІ. Глава білоруської держави жорстко висловився на адресу російського керівництва. Лукашенко, зокрема, заявив, що за інформаційною кампанією проти нього, розгорнутою на російському телебаченні, стоїть "команда Медвєдєва".

Президент РФ Дмитро Медвєдєв в у відповідь у відеоблогу розкритикував нинішню політику глави Білорусі стосовно Росії і порекомендував білоруському лідеру зосередитися на проблемах власної країни.

Російське телебачення продовжує інформаційну атаку на Олександра Лукашенка. Восьмого жовтня на телеканалі НТВ вийшов четвертий за рахунком "викривальний" фільм про главу білоруської держави під назвою "Остання осінь".

В новій серії розповідається про версію вбивства головного редактора сайту "Хартія'97". У фільмі знову звучить тема викрадених в Білорусі опозиційних політиків і розповідається про підтримку Лукашенка опальним російським олігархом Борисом Березовським.

Антилукашенківський сюжет вийшов і в програмі "Вести недели" на телеканалі "Росія 1" минулої неділі. Білоруські телеглядачі його не побачили.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua