Україна не плекає ілюзій з приводу вступу до ЄС


Україна не плекає ілюзій з приводу вступу до ЄС

Представник України при Європейському союзі Костянтин Єлісєєв вважає передчасним обговорення можливого терміну подачі Україною заявки на членство в ЄС.

При цьому Єлісєєв назвав провокацією ініціативу депутата Верховної ради від фракції Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Миколи Катеринчука щодо подачі зараз Україною такої заяви.

"Це провокація. Це все одно як йти в ЗАГС і заявляти, що одружувався, а перед цим ще дружину не знайшов", - сказав представник України при ЄС.

Він вважає, що обговорення можливих термінів подачі Україною заявки на членство в ЄС народжує хибну ілюзію можливого швидкого придбання членства країни в Євросоюзі.

Крім того, Єлісєєв підкреслив, що українська влада вважає за краще не фантазувати, а практично і поступово реалізовувати кроки, що наближають Україну до ЄС.

Нагадаємо, 6 жовтня Рада відмовилася ініціювати подачу Україною заявки на членство в ЄС, після чого Європейська партія, лідером якої є Катеринчук, заявила, що відмова парламенту від такої ініціативи є відмовою від євроінтеграційного курсу розвитку України.

В лютому Європейський парламент визнав за Україною право подати заявку на членство в ЄС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua