Українські фондові індекси підхопили позитивний рух


Українські фондові індекси підхопили позитивний рух

Українські фондові індекси підхопили позитивний рух. Як відзначає Володимир Олексюк, експерт аналітичного департаменту X-Trade Brokers Ukraine, індекс UX сьогодні, 13 жовтня, із старту торгів додав 0,92% (1901,00), ПФТС зріс на 0,76% (764).

Внутрішніх новин, які кардинально могли б вплинути на перебіг сьогоднішніх торгів у цілому, як і раніше, нема. На тлі зростання американських ф'ючерсів українські індекси на закриття торгів можуть підвищитися ще на 0,8%. Вже після завершення робочого дня учасники ринку чекають звіту щодо результатів третього кварталу фінансового гіганта J.P. Morgan Chase & Co., що стане основним драйвером завтрашнього відкриття торгів в Україні.

Торги в Азії в даний момент проходять на підйомі, аутсайдером поки що залишається японський індекс Nikkei, який застиг на рівні відкриття дня 9455 пунктів через слабкі дані про довіру споживачів у Японії.

Американський фондовий ринок у вівторок на тлі корпоративного звіту компанії Intel зумів зломити настрої на продаж і в останню мить до закриття повернутися в зелену зону.

За підсумками вчорашніх торгів індекс Dow Jones підвищився на 0,09% до 11020,4 пункту, NASDAQ - на 0,65% до 2417,92 пункту, S&P - на 0,38%, до 1169,77 пункту. І бажання купувати все ще не зменшується.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua