"Газ України" уклав договори на постачання газу із 592 підприємствами ТКЕ


"Газ України" уклав договори на постачання газу із 592 підприємствами ТКЕ

За станом на 12 жовтня ДК "Газ України" і НАК "Нафтогаз України" уклала договори на постачання природного газу протягом опалювального сезону 2010-2011 років із 592 підприємствами комунальної теплоенергетики (ТКЕ). Про це повідомили в прес-службі ДК "Газ України".

В повідомленні наголошується, що ДК "Газ України" підтверджує готовність забезпечити підприємства комунальної теплоенергетики природним газом в опалювальному сезоні 2010-2011 років відповідно до укладених у встановленому порядку договорами. Підставою для укладання таких договорів є виконання підприємствами ТКЕ процедури закупівлі природного газу відповідно до вимог Закону України від 01.06.10 № 2289-VI "Про здійснення державних закупівель", проведення в повному обсязі розрахунків за природний газ згідно із діючими договорами, і підписання актів звірки розрахунків.

ДК "Газ України" звертає увагу керівництва місцевих органів влади Волинської і Чернівецької областей, а також АР Крим на те, що підприємства ТКЕ цих регіонів фактично ігнорують процес оформлення договорів на постачання природного газу в новому опалювальному сезоні 2010-2011 рр.

Компанія також нагадує, що відповідно до вимог Закону України "Про принципи функціонування ринку природного газу" і постанови Кабінету міністрів України від 27.12.2001 р. №1729 "Про забезпечення споживачів природним газом", постачання природного газу здійснюються за умови його стовідсоткової оплати.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua