Білорусь в 2011-2015 рр. має намір стабілізувати транзит газу на рівні 2010 р.


Білорусь в 2011-2015 рр. має намір стабілізувати транзит газу на рівні 2010 р.

Білорусь розраховує, що в найближчі п'ять років об'єм транзиту природного газу через територію республіки за системою магістральних газопроводів і системі ВАТ "Белтрансгаз" буде стабілізований.

"Стратегія розвитку енергетичного потенціалу Білорусії на 2011-2015 роки одним із завдань ставить стабілізацію транзиту природного газу на рівні 2010 року до 2015 року", - заявив заступник міністра енергетики Юрій Римашевський на білоруському енергетичному і екологічному конгресі в Мінську в середу.

За його словами, республіка протягом найближчих п'яти років планує здійснювати транзит газу по вже існуючих газопроводах.

Крім того, Ю.Римашевський нагадав, що в країні також вестиметься поетапне нарощення потужностей підземних сховищ газу. Якщо на кінець 2010 року ємкість ПСГ складатиме 1 млрд кубометрів, то до кінця 2020 року цей показник має досягти 4,5-5 млрд кубометрів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua