ЦБ Вірменії зберіг ставку рефінансування на рівні 7,25%


ЦБ Вірменії зберіг ставку рефінансування на рівні 7,25%

Центральний банк Вірменії на засіданні 12 жовтня прийняв рішення залишити незмінною ставку рефінансування у розмірі 7,25%, повідомили у вівторок агентству "АРКА" в прес-службі ЦБ.

Згідно з повідомленням, у вересні 2010 року в порівнянні з серпнем дефляція склала 0,2%. У таких умовах показник 12-місячної інфляції склав 8,6%, знизившись в порівнянні з аналогічним показником попереднього місяця на 1 в.п.

Рада ЦБ констатує, що хоча розвитку на міжнародних продовольчих ринках і у сфері сільського господарства призвели до формування досить високого інфляційного середовища, проте очікується продовження зафіксованої у вересні тенденції зниження 12-місячного показника інфляції, і в прогнозованому часовому горизонті інфляція опиниться в районі верхньої планки цільового коридору.

Рада вважає, що незважаючи на сповільнення темпів економічного зростання, спостерігається поступове відновлення внутрішнього попиту. Це, проте, у свою чергу не веде до інфляційного тиску, більше того, послідовне посилення грошово-кредитних умов з початку року і розвитку на валютному ринку призводять до пом'якшення інфляційного середовища.

В цій ситуації, коли інфляційне середовище формується під впливом факторів пропозиції, включаючи новосформовані ризики на міжнародному ринку продовольства і сировинних товарів, Рада Центрального Банку вважає доцільним поки утримується від посилення грошово-кредитної політики.

Протягом 2010 року ставка рефінансування підвищувалася п'ять разів, досягнувши з 5,0 до 7,25% (21 січня, 16 лютого, 9 березня і 13 квітня щоразу на 0,5 в.п., а 11 травня - на 0,25%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua